Klubist

 

Aktiiv spordiklubi eesmärk on pakkuda aktiivset liikumist mõnusas keskkonnas.

Spetsiaalselt klubispordi harrastamiseks projekteeritud ja ehitatud klubihoone on avatud aasta kõikidel päevadel.

Meie treeningsaalid on avarad ning õhurikkad, lisaks ootavad kliente bassein, avar jõusaal ning erinevad rühmatreeningute stuudiod. Jõusaalis on olemas kvaliteetsed seadmed (Gym80, LifeFitness, Matrix) treeningseadmed ning suur kardio treeningala.

Professionaalse ja sõbraliku meeskonna juhendamisel on võimalik treenida nii rühmatreeningutes  kui ka individuaalselt arendavaid ja turvalisi treeninguid läbi viia.

Meie bassein (4 rada) annab võimaluse erinevateks veetreeninguteks, meil toimuvad ujumistreeningud lastele ja ujumiskursused täiskasvanutele. Meie bassein on sportbassein, mille veetemperatuur on 27 – 28 kraadi.

Avar riietusruum ja lõõgastumiseks alati soe saun.

Lastetuba koos toredate hoidjatega kelle hoolde saad treeningule minnes muretult oma lapse jätta (klubiliikmele tasuta).

Massaaž, füsioterapeaut.

Kõigil treeningpakettidel hinna sees: jõusaal, rühmatreeningud, bassein, saun, personaaltreeneri esmane konsultatsioon (2x30min).

Klubi juures on olemas tasuta parkimine ning klubiliikmetele tasuta lastehoid, lisateenustena on võimalik  käia massaažis ja solaariumis.

Kõik uued klubiga liitujad saavad kingituseks 2 esmast nõustamist personaaltreeneriga, et parima tehnika ning oskustega oma eesmärgid saavutada.

 

AKTIIVSUS ELUSTIILIKS!

AKTIIVSUS IGAS VANUSES!

AKTIIVUS KOGU ELUKS!